Jak dobrać rozmiar biustonosza sportowego?

Jak dobrać rozmiar biustonosza sportowego?

JAK DOBRAĆ NAJODPOWIEDNIEJSZY BIUSTONOSZ SPORTOWY?

Aby czuć się dobrze i komfortowo podczas treningów, należy pamiętać o wyborze odpowiedniego biustonosza sportowego, który będzie pasował do Twojej sylwetki i rodzaju ćwiczeń. Biustonosze sportowe adidas to propozycje dla wszystkich kobiet i dla każdej dyscypliny sportu. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza.

JAK ZMIERZYĆ ROZMIAR SWOJEGO BIUSTU?

Potrzebny Ci będzie elastyczny centymetr krawiecki i lusterko. Najlepiej mierzyć obwód jak najbliżej skóry, bez biustonosza. Wybierz centymetry lub cale i postępuj zgodnie z dwoma krokami poniżej, zanim sprawdzisz swój rozmiar na naszej tabeli rozmiarów. 1. Mierzenie obwodu pod piersiami: owiń centymetrem ciało bezpośrednio poniżej piersi i zrób wydech, aby otrzymać najmniejszą wartość obwodu pod piersiami. 2. Mieszenie rozmiaru miseczki: owiń centymetr krawiecki wokół najszerszej części klatki piersiowej.

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO BIUSTONOSZA

Kiedy znasz już rozmiar biustonosza, pomyśl o wsparciu, którego potrzebujesz. Powinnaś wybrać swój biustonosz zwracając uwagę na rozmiar miseczki i intensywność sportu, który uprawiasz. Zazwyczaj im większy rozmiar miseczki, tym większy poziom wsparcia. Sporty czy treningi o wysokiej intensywności, jak bieganie czy trening obwodowy, mogą wymagać większego wparcia, nawet przy mniejszym rozmiarze miseczki. Najważniejsze, to aby znaleźć biustonosz, który pasuje do Ciebie i w którym dobrze się czujesz.

 

Dodaj komentarz