adidas Beckenbauer - kolekcja łącząca retro z nowymi trendami

adidas Beckenbauer – kolekcja łącząca retro z nowymi trendami

Światowa moda ciągle lawiruje między wprowadzaniem różnego rodzaju nowości a czerpaniem z wcześniejszych wzorów. Dzięki temu co jakiś czas mamy do czynienia z kolejnymi kolekcjami w stylu retro, które po dostosowaniu do współczesnych potrzeb trafiają na rynek. Niektóre z nich osiągają przy tym spory sukces – jak chociażby kurtki, spodnie i bluzy z serii adidas Beckenbauer.

Klasyczna odzież adidas Beckenbauer – czyli więcej niż retro!

Pochodzenie nazwy kolekcji odzieży sportowej adidas Beckenbauer jest oczywiste – nawiązuje ona do nazwiska jednego z najwybitniejszych niemieckich piłkarzy, który największe sukcesy odnosił w latach siedemdziesiątych XX wieku. Nikogo nie powinno więc dziwić, że wszystkie produkty z tej serii – czyli m.in. damskie i męskie bluzy czy spodnie dresowe, koszulki, kurtki czy szorty nawiązują właśnie do modeli odzieży sportowej z tego okresu. Wyróżniają się one dość prostym i tradycyjnym krojem oraz jednolitą kolorystyką, niestroniącą jednak od mocnych barw. Inną cechą charakterystyczną odzieży z linii adidas Beckenbauer jest wykorzystanie charakterystycznego loga marki w kształcie koniczynki – zwanego Trefoil. Co jednak warte podkreślenia, nawiązanie do stylu retro nie oznacza, że odzież ta sprawia wrażenie żywcem wyjętej z lat siedemdziesiątych. Została ona bowiem odpowiednio unowocześniona, czy jak najlepiej łączyć klasykę i nowoczesność.

Seria adidas Beckenbauer – nie tylko styl!

Mówiąc o koszulkach, kurtkach i dresach adidas Beckenbauer należy zwrócić uwagę na to, że doskonale łączą one „tradycyjne” z „nowoczesnym” nie tylko w kwestii wyglądu. Projektanci tej kolekcji zadbali bowiem także, by była ona możliwie jak najbardziej wygodna i użyteczna zarówno podczas treningów czy rekreacji, jak i w codziennym życiu. Dlatego też odzież adidas Beckenbauer wyróżnia się m.in.:

    • odpowiednim krojem, który zapewnia doskonałą swobodę ruchu,
    • zastosowaniem wysokiej klasy materiałów, które gwarantują wytrzymałość i komfort użytkowania,
    • wysoką jakością wykonania, dzięki której każdy produkt z linii adidas BB będzie służyć przez wiele sezonów.

Wszystko to sprawia, że decydując się na kolekcję adidas Beckenbauer, stawiasz nie tylko na kultowy wygląd, ale też na wygodę i użyteczność!

adidas Beckenbauer – gdzie kupić tanio i bezpiecznie?

Spodnie dresowe Adidas Beckenbauer
Nieprzeciętne cechy markowej odzieży sportowej sprawiają, że jej zakup zawsze będzie dobrą decyzją. Zawsze jednak warto wiedzieć, gdzie może okazać się on najkorzystniejszy. Jeśli więc masz w planie zakup męskich spodni dresowych adidas Beckenbauer, damskiej bluzy z tej serii, koszulki czy jakiegokolwiek innego produktu, to odwiedź nasz sklep – ctxsport.com. Naszym klientom oferujemy bowiem niezwykle szeroki wybór odzieży i sprzętu sportowego od najlepszych producentów, które często można nabyć w  niezwykle promocyjnych cenach. Co więcej, dbamy też o odpowiednie zabezpieczenie samych transakcji oraz łatwość ich dokonywania – za którą odpowiada intuicyjny i prosty system sprzedaży online. Sprawdź już dziś, jakie produkty z serii adidas Beckenbauer możesz u nas kupić!

Dodaj komentarz